Plzenská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Ján Haluška 04. mája 2020

Na Plzenskej ulici pred SPŠS stromy zasahujú do chodníka. Denne tu prechádzajú stovky ľudí a aj bicyklisti. Prekáža to. Prosím o citlivé orezanie.

05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
05. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: SPŠ stavebná
08. jún 2020

Prešov Odkazprestarostu.sk

Podnet bol preposlaný zodpovednej inštitúcii
16. jún 2020

Ján Haluška

Už je dole ostrihané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania