Jánošíkova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Pavla Imrichová 14. mája 2020

Dobrý deň,

na Jánošíkovej ulici v Prešove, sa nachádzajú staré japonské čerešne, ktoré sú naozaj v zlom stave. Nie jeden je suchý, korene poškodzujú chodníky, sú neupravené. Odkvitnuté lupene sú na chodníku a ak prší tak sa to neskutočne šmýka. Nehovoriac o tom, že cez ich konáre neprechádza svetlo z verejného osvetlenia. Tráva medzi stromami sa ťažko kosí a tiež, si to väčšinou kosí každý vo svojej réžií.

14. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania