Priemyselná-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Ján Haluška 25. mája 2020

Na tejto neoznačenej ulici (Jazdecká) bola vykonaná zmena v doprave. Slepá ulica je ukončená s takým „obratiskom“. Vieme, že ulica v tomto mieste nemala chodník. Chodilo sa tu a stále sa chodí po ceste + jazdia bicykle, športuje sa tu tiež. Fotky sú novšie aj staršie. Nedá sa tu ľahko prejsť pešo, s kočiarom ani s bicyklom. Vytvorili sa tu „ľudové“ cestičky. Nerovnosti, obrubník a blato. Čo sa dá legálne a rozumne urobiť s napojením na nový dlaždený chodník na Levočskej?

25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania