Wolkerova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení

Poškodené DZ poprosím vymeniť.

28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
05. august 2020

Odpoveď samosprávy

Zmluvný partner mesta vykonávajúci údržbu dopravného značenia zabezpečí výmenu dopravných značiek „spomaľovací prah“ na Wolkerovej ulici.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Odbor životného prostredia a dopravnej infraštruktúry MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania