Kvetná-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Kamil 12. júna 2020

Opakovane nahlasujem tento problem,
ktory nebol minuleho roku vyrieseny napriek tomu, ze riesenie bolo prislubene. Mam vazne obavy, že peň stromu je zvnútra dutý, velmi poskodeny a v blizkej dobe spadne.
Vopred dakujem za vyriesenie.

12. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania