Weberova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

V riešení
meno
Infitter 22. júna 2020

Takto vyzerá vstup do mestskej pamiatkovej rezervácie z Weberovej ulice. Rozbité chodníky, výtlky na ceste a burina. Weberova ulica je jedným z hlavných peších ťahov do centra mesta a takýto stav ulice rozhodne nezanecháva dobrý dojem. Čo sa týka cesty, pod asfaltom sa nachádza kamenná dlažba. Nebolo by možné rozbitý asfalt vyfrézovať a nechať tam povrch z dlažby?

22. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
24. jún 2020

skat

mesto urcite caka, ze to sfukne stavebnik forumu popri svojom
23. júl 2020

Odpoveď samosprávy

O technickom stave Weberovej ulice je mesto informované. Oprava komunikácie je zaradená do zoznamu bežnej a súvislej údržby miestnych komunikácií na nasledujúce obdobie.
V súčasnosti slúži Weberova ulica ako obslužná komunikácia pre rekonštrukciu Jarkovej ulice. Po jej dokončení mesto pristúpi k oprave Weberovej ulice.

Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.

Odbor životného prostredia a dopravnej infraštruktúry MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania