Zlatobanská-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Marek Seliga 09. júla 2020

Poprosím vymeniť značku...

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
05. august 2020

Odpoveď samosprávy

Uvedená dopravná značka je v majetku Prešovského samosprávneho kraja v správe organizácie Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.

Odbor životného prostredia a dopravnej infraštruktúry MsÚ
06. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
06. august 2020

Prešov Odkazprestarostu.sk

Podnet bol preposlaný zodpovednej inštitúcii

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania