Rusínska-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Floro 10. júla 2020

Chcem upozorniť na nepokosené trávnaté ostrovčeky na križovatke pri Hornbachu na rusínskej.Kto to má kosiť?

10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
18. august 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Riešenie nie je v kompetencii mesta, plochy sú vo vlastníctve priľahlých obchodných centier.
18. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.