Zanedbaný živý plot-Vajanského ulica

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Michal 25. mája 2014

Dobrý deň,

chcel by som nahlásiť zanedbaný živý plot na ulici Vajanského, hlavne na križovatkách Rumanova-Vajanského a Sládkovičova-Vajanského. Z daných ulíc je problémový výjazd vozidla na ulicu Vajanského v dôsledku vysokej zelene, ktorá bráni vo výhľade na cestu (na Vajanského). Poprosím kompetentných, aby sa ZAČALI zaujímať aj o mestkú zeleň v Prešove t.j. trávnaté plochy, stromy, okrasné dreviny...., ktoré statočne vysádza, ale týmto končí.....

26. máj 2014

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
29. máj 2014

Matúš

Fotku síce nemám, ale živý plot bol už upravený niekedy začiatkom tohto týždňa.
30. máj 2014

Matúš

Pridávam snímok z videa, ktoré zachytila kamera v aute. Kvalita je síce slabá, ale je vidieť pracovníkov mesta, ako upravujú živý plot.
30. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Kry druhu zob vtáčí, ktoré rastú vo forme živého plota medzi cestou a chodníkom pozdĺž Vajanského ulice boli upravené orezaním v 22.kalendárnom týždni roku 2014.

Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta a za predpokladu doručenia ďalších podnetov sme pripravení na ich riešenie.
01. júl 2014

Ján

Ďakujeme za odpoveď po 34 dňoch od doručenia podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania