Centrum mesta, Dopravné značenie, Najaktívnejšie

V riešení
 
meno užívateľa

Východná-zvislá značka-zle otočená

Centrum mesta - Východná
23. augusta 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci bezbarierový prechod

Centrum mesta - Masarykova
08. decembra 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Vypnutie semafórov na frekventovanej križovatke

Centrum mesta - Rusínska
13. augusta 2012 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúca značka prechodu prechodcov na Budovateľskej ulici

Centrum mesta - Budovateľská
14. marca 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúci semafor

Centrum mesta - Košická
21. júna 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kováčska ulica autom

Centrum mesta - Kováčska
22. júla 2014 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kováčska - autá vs. chodci

Centrum mesta - Kováčska
05. júla 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodená dopravná značka

Centrum mesta - Východná
30. apríla 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný semafor pre chodcov - Rusínska č.1

Centrum mesta - Rusínska
11. mája 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný semafor pre chodcov - Rusínska č.2

Centrum mesta - Rusínska
11. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčný semafor pre chodcov - Grešova

Centrum mesta - Grešova
11. mája 2015 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neviditelny prechod pre chodcov

Centrum mesta - 17. novembra
18. októbra 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Návrh na presunutie prechodu pre chodcov na križovatke

Centrum mesta - Duklianska
21. októbra 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyblednutá dopravná značka

Centrum mesta - Východná
07. januára 2016 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Výmena / oprava dopravnej značky

Centrum mesta - Vodárenská
15. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0