Sídlisko 3, Rúrky, Naposledy zodpovedané

Osvetlenie ihriska na Mirka Nešpora

Sídlisko 3, Rúrky - Mirka Nešpora


15. októbra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Pokrivená dopravná značka

Sídlisko 3, Rúrky - Prostĕjovská


02. septembra 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Chýbajúca dopravná značka ul.M.Nešpora

Sídlisko 3, Rúrky - Mirka Nešpora


14. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Prešov

Neriešený
 
V riešení
 
V riešení
 
V riešení
 
V riešení
 

Zlomený strom - NS Centrum

Sídlisko 3, Rúrky - Prostĕjovská


24. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Prešov

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Suchy strom pri Druzbe

Sídlisko 3, Rúrky - Námestie Kráľovnej pokoja


06. septembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Prešov

Uzavretý
 

Tržnica n "trojke"

Sídlisko 3, Rúrky - Prostĕjovská


17. júla 2018

Zodpovednosť: Prešov

Uzavretý
 
V riešení
 

Opustené vozidlo pri Jednote

Sídlisko 3, Rúrky - Mirka Nešpora


25. septembra 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Postriekané NS Centrum

Sídlisko 3, Rúrky - Prostĕjovská


25. septembra 2018

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Poškodený rozvádzač Levočská ul.

Sídlisko 3, Rúrky - Levočská


23. septembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Prešov

V riešení