Námestie legionárov ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-zvislá značka-zle otočená

Centrum mesta - Námestie legionárov
10. augusta 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-kôš-preplnený

Centrum mesta - Námestie legionárov
12. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Centrum mesta - Námestie legionárov
02. júla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-Mestský mobiliár-iné

Centrum mesta - Námestie legionárov
18. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2021
Uzavretý
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Centrum mesta - Námestie legionárov
29. januára 2021 Komentáre5 Hodnotenie3
December 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-Automobily-iné

Centrum mesta - Námestie legionárov
30. decembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-vertikálna značka-neaktuálna

Centrum mesta - Námestie legionárov
19. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-vertikálna značka-chýbajúca

Centrum mesta - Námestie legionárov
19. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-chodník-bariéra na chodníku

Centrum mesta - Námestie legionárov
09. októbra 2020 Komentáre4 Hodnotenie0
September 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-vertikálna značka-chýbajúca

Centrum mesta - Námestie legionárov
09. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-osvetlenie-nefunkčné

Centrum mesta - Námestie legionárov
07. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-chodník-znečistený

Centrum mesta - Námestie legionárov
14. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-krík-neostrihaný

Centrum mesta - Námestie legionárov
09. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-osvetlenie-nefunkčné

Centrum mesta - Námestie legionárov
04. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
November 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie legionárov-cyklotrasa-poškodená

Centrum mesta - Námestie legionárov
25. novembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1