Naposledy zodpovedané samosprávou, Magurská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Trávnatá plocha-nepokosená pri OC MAX

Sekčov a Šalgovík - Magurská
02. júna 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Blato pred vchodom do panelákov

Sekčov a Šalgovík - Magurská
26. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Blokovanie parkoviska

Sekčov a Šalgovík - Magurská
19. marca 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokoseny pozemok

Sekčov a Šalgovík - Magurská
31. júla 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Polámaný detský kolotoč

Sekčov a Šalgovík - Magurská
09. septembra 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyschnute novo vysadene stromy

Sekčov a Šalgovík - Magurská
31. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepokoseny súkromný pozemok

Sekčov a Šalgovík - Magurská
25. septembra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nedokončeny chodník pri Maxe

Sekčov a Šalgovík - Magurská
31. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nepojazdný vrak na Magurskej ulici

Sekčov a Šalgovík - Magurská
23. mája 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nepojazdný vrak

Sekčov a Šalgovík - Magurská
18. októbra 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nepojazdný vrak

Sekčov a Šalgovík - Magurská
18. októbra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená tráva

Sekčov a Šalgovík - Magurská
04. septembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená tráva

Sekčov a Šalgovík - Magurská
04. júna 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Priechod pre chodcov

Sekčov a Šalgovík - Magurská
02. mája 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničený trávnik

Sekčov a Šalgovík - Magurská
18. apríla 2013 Komentáre2 Hodnotenie0