Iný subjekt

V riešení
 

Kamienky na kruhovom objazde pri OBI

Centrum mesta - Východná


17. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
September 2018

Hodiny pri križovatke Námestie legionárov

Centrum mesta - Námestie legionárov


30. septembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 

Rozpadavajuci sa mur - pri zel. stanici

Centrum mesta - Moyzesova


18. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Lávka pre chodcov cez Torysu

Sabinovská, Šidlovec a N. Šebastová - Jazdecká


16. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Zeleň zasahujúca do vedenia NN - Októbrová ul.

Sídlisko 2, Kalvária - Gorkého


08. septembra 2018

2 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Jún 2018

Poskodene "zábradlie"

Sídlisko 3, Rúrky - Levočská


28. júna 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Chýbajúci poklop kanálu

Sekčov a Šalgovík - Bernolákova


27. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Parkovisko pri poste 2 - povrch parkoviska deravy ako emental

Centrum mesta - Masarykova


27. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Uzavretý
 

Neoznačené drôty, možnosť nehody ak si to dakto nevšimne

Sabinovská, Šidlovec a N. Šebastová - Jazdecká


21. júna 2018

3 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 

Prepadava sa cesta

Sabinovská, Šidlovec a N. Šebastová - Sabinovská


02. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 
Máj 2018

Prepadnutie kanalizacie - ul safarikova

Centrum mesta - Šafárikova


30. mája 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení