Riečna ulica-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Martin 17. septembra 2020

Celorocna hanba Prievidze na najhlavnejsej ceste a vstupe do mesta. Nech je spravcom ktokolvek je to vizitka Mesta.
..... a pritom stacia 4 ludia a den roboty. Bojnice cistia cestu az po tabulu Prievidza viackrat rocne. V com je problem v PD???

18. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Odpoveď zabezpečí spoločnosť TSMPD.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet týkajúci sa zarastených obrubníkov, žiaľ, nebolo možné zrealizovať v plnom rozsahu z dôvodu personálnych a strojových možností, keďže klimatické podmienky a protiepidemiologické opatrenia skomplikovali situáciu ohľadom harmonogramu prác.

Mgr. Katarína Pavličková
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania