Vyschnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. júna 2014

Neďaleko pivárne Hektor sa nachádza vyschutý strom a bolo by ho vhodné v rozumnom čase vypíliť.

11. jún 2014

John Deere

no aj pokosiť by mohli
11. jún 2014

ggg

Nebojte stromček odpilia aj pokosia.
13. jún 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Na uvedený podnet zodpovie, ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí odbor výstavby MsÚ.


Michal Ďureje - hovorca mesta
27. jún 2014

Odpoveď samosprávy


Suchá jarabina vtáčia na Ul. V. Clementisa rastie na pozemku vo vlastníctve mesta Prievidza. Je zaradená do výrubu stromov v meste v období jeseň 2014 – jar 2015.


Božena Bernátová
Referent životného prostredia - ochrana prírody a krajiny
Mestský úrad
07. január 2015

Odpoveď samosprávy

Výrub stromu je povolený a realizácia sa uskutoční v januári 2015 na základe Zmluvy o dielo.


Božena Bernátová
referentka životného prostredia
13. január 2015

Odpoveď samosprávy

Jarabina bola vyrúbaná minulý týždeň.

Božena Bernátová
Referent životného prostredia - ochrana prírody a krajiny
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania