Ulica M.R. Štefánika-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Magdalena 03. októbra 2020

Dnes v noci 3.10. uradovali nejake decka predpokladam.Treba ich najst a nech si to pridu premalovat !!!
Ul.Stefanika /galanteria/.

04. október 2020

majo

to uradovali ako vidim po celom sidlisku...uz zrejme okolo 23 hodiny...
05. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí mestská polícia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania