Ulica A. Bednára-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Tomáš 17. novembra 2020

Vozidlo 4 mesiac stoji pred vchodom bez pohybu s defektom na prednom kolese a po celom aute ma pavučiny. Majitel vozidla si ho chodi len preštartovať. Vozidlo sa nachadza na adrese A.Bednára 7 . Na danej adrese je problem s parkovaním.

18. november 2020

Tomáš

Len dopĺňam, že vozidlo je bez platnej stk a ek
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí mestská polícia.
Kto? MsP
Kedy? november 2020

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
25. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrá deň,
vozidlo bolo z miesta odstránené.

Mestská polícia
25. november 2020

Tomáš

Vozidlo bolo z miesta odstranene, no preparkovanim na parkovisko oproti pri basketbalovom ihrisku .
12. február 2021

Tomáš

Ulica A. Bednára-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Dobry den . Prosim o riesenie a dufam ze aj odtiahnutie tohto vozidla znacky BMW Uz to je nejaka doba čo som oznamoval toto odstavene auto. Pan po oznameni podnetu auto preparkoval o parkovisko oproti bytoveho domu . O par tyzdnov sa auto preparkovalo naspet pred činžiak Bednara 5 . Odvtedy si pan chodi prestartovat vozidlo a necha ho odparkovane a nejazdi na nom . To by mi ani tak nevadilo ako keby na tom aspon jazdil a parkoval par krat aj niekde inde. Clovek pride s prace po 22.hod a tu je problem zaparkovat svoje auto . Mam male deti a ano je mi zatazko zaparkovat o cinziaky dalej . Preto prosim o kontaktovanie majitela a vyriesenie parkovania. Ale teda neni sam pan ktorí tu ma dlhodobo odstavene auto .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania