Malookružná ulica-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
mirec ........ 26. novembra 2020

Dobry deň, ked´ tu 29.6.2020. nejaká firma kopala kanal pre opticke kable,tak asi mala povolenie zo stavebneho odboru.Dnes bez pár dni piatich mesiacoch prišla malá nakl,dodávka a dvaja majstri chceli tieto betonové kocky (foto) jednoducho ukradnut, a keby som ich neupozoznil, vec by bola vyriešena.Takže ked´ ste im dali staveb,povolenie tak by to mali dať do pôvodneho stavu. P.S.pred rozkopavkov tie betonové kocky boli celé..........

27. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí oddelenie výstavby.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
02. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
plocha bola vyrovnaná a upravená, stav skontrolovaný na mieste. Prípadné ďalšie úpravy terénu investor vykoná do konca mája 2021.

Oddelenie životného prostredia
02. marec 2021

mirec

tak na to si počkam a skontrolujem..............

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania