Ulica Š. Králika-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Kouč 01. decembra 2020

Dobrý deň.

Rád by som nahlásil problém s blatom na ul. Králika ktoré sa roznáša po ceste. bolo by možné s tým niečo spraviť tak ako inde, kde sa podobný problém riešil nejakým kamenivom, ktoré sa tam zvalcovalo ? .

Ďakujem

01. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí TSMPD.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania