Š. Králika-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 11. decembra 2020

Už tretí mesiac stojí na parkovisku na ulici Králika vrak Renault PD 044DM. Mestská polícia bola na uvedenú skutočnosť telefonicky upozornená už 2 krát ešte v októbri a novembri, avšak doteraz neprišlo k náprave.

Kedy sa mestská polícia konečne zobudí a vrak bude z parkoviska odstránený ?!!

15. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet preverí mestská polícia.
Kto? MsP
Kedy? december-január 2020

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
08. január 2021

...

Mesiac od nahlásenia a vrak stále stojí na tom istom mieste. Ďakujeme mestskej polícii za príkladné plnenie svojich povinností. Podnet NERIEŠENÝ !!!!!!!
13. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo bolo z miesta odstránené.

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania