Ulica J. Pauleho-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Zacnite uz za toto davat realne pokuty!

15. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí oddelenie životného prostredia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
22. február 2021

Peter

Ulica J. Pauleho-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Dobrý deň chcel by som nahlásiť neporiadok pri zberných kontajneroch na ulici Svätoplukova. Neporiadok je tam už mesiac a nevyzerá to vábne. Ďakujem za odpratanie.
27. február 2021

Bo. K.

Aktualizacia z Trhovej ulice. Ma aj konkretne meno ten, kto podava na Tezase takyto bravurny pracovny vykon? 3 mesiace od nahladenia nie ste schopni odviezt odpad!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania