Námestie J.C. Hornského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Ludia si zvykli, ze sa vsetko same odprace. Uz si nerobia starosti s odvozom.

15. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí oddelenie životného prostredia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania