Ulica F. Madvu-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

...alebo zriadte velkoobjemove kontajnery raz do mesiaca na 3 dni systematicky po celom meste. Ludia si na to hadam casom zvyknu...

15. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí oddelenie životného prostredia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
08. január 2021

Bo. K.

Dobry den. Uz presiel takmer mesiac a stary nabytok je stale na tom istom mieste. Uzasna promptna praca!!!! Dakujeme...
03. február 2021

Bo. K.

Uz sa blizi koniec druheho mesiaca, odkedy je problem nahlaseny a mesto nie je schopne odpratat odpad. Potom nezabudnite deklarovat na socialnych sietach, ako sa starate o obcanov. Kopy sa stale zvacsuju, pretoze mala kopa pyta viac....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania