Svätoplukova ulica-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Martin 12. decembra 2020

Ako kazdu jesen vsade na okraji ciest hnije listie spolu s celorocnou spinou. Cas a financie na montaz vianocnych ozdob nad touto spinou sa nasieli ale zabezpecit zakladnu cistotu mesta je opat problem. Ked sa ma ocistit Bojnicka cesta je to pre mesto problem, lebo to nie je mestska komunikacia ale cely den tam montovat vianocne ozdoby to problem nie je. Zadiame odstranit spinu z mesta

15. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí správca miestnych komunikácií TSMPD.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
16. december 2020

Ivan

toto iste jednosmerka cez dlhu ulicu smerom od kniznice az pod skalku
18. december 2020

štefan

Teraz hnije lístie, cez leto je to všade zmulčovaná tráva a všetko je to ako hnojivo pre burinu. A výsledok je, že je celé mesto zarastené ako by tu už niekoľko rokov nikto nebýval. Zarastené ako černobyľ, dokonca aj novovybudované chodníky. Smutné je že v druhých mestách to nevidím.
22. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ulica Svätoplukova aj iné lokality boli zamestnancami TSMPD s.r.o. strojne čistené v 1 KT. 2021.

Mgr. Katarína Pavličková
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania