Ulica olympionikov-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Popri rieke Nitra, neporiadok smerom k umyvarke Čistô.. Fotka z cyklochodnika z druhej strany...

18. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Obhliadku lokality zabezpečí oddelenie životného prostredia, ktoré určí ďalší postup.
Kto? Oddelenie životného prostredia
Kedy? december 2020 - január 2021

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
01. február 2021

frantisek

haloo, samosprava! neporiadok stale..
01. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vzhľadom na momentálnu situáciu a opatrenia v súvislosti s COVID-19 VPP nezabezpečujú upratovanie mesta.

Oddelenie životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania