Ulica olympionikov-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Magdalena 16. decembra 2020

Mrtve rameno v PD za korzom. Pravidelne navstevuje mladez vo velkom pocte ,schadzaju sa na tej rúre ,pravdaze bez rusok ale hlavne ide tam alkohol a drogy !!! Treba tam kameru a nadpis oblast monitorovana !!! A tiez upovedomit rodicov tych deti lebo urcite nevedia co tam stvaraju. Tiez tam po nich ostavaju odpadky. Pokutovala by som rodicov aby si davali pozor na deti.

18. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí mestská polícia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
18. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská polícia Prievidza pravidelne kontroluje Ul. olympionikov. Mŕtve rameno rieky Nitra je už v katastrálnom území mesta Bojnice, kde Mestská polícia Prievidza nemá právomoci. Aj napriek tomu je účelné vec oznámiť v reálnom čase na tel. č.159 , kedy hliadka mestskej polície môže v spolupráci so štátnou políciou oznam preveriť a zabezpečiť jeho riešenie, alebo vec oznámiť Mestskej polícií Bojnice, prípadne na tel. č. 158.

Mestská polícia
01. február 2021

frantisek

krasne, moj podnet tykajuci sa znecistenia mrtveho ramena motorovym olejom si samospravy pohadzovali ako horuci zemiak, vraj to je problem bojnic, je to za riekou.. teraz sa to da aj policajtami z prievidze riesit.. byrokracia v praxi...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania