Nábrežie sv. Cyrila-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Henrieta 20. decembra 2020

Ziadam o kôš na elektroodpad. Doma sa mi hromadi vela pouzitych tuzkovych bateriek, ale aj pokazeny predlzovaci kabel a ine.. Viem ze to mam zaniest do zberneho dvora, ale je od ruky, ani len MHD tam nejde,auto nemam. Do obchodov len kvoli odovzdaniu bateriek sa neodporuca v case pandemie chodit.Dakujem za skore vyriesenie mojho problemu.

20. december 2020

Miroslav Krajčík

Košov ma elektroodpad by sa všeobecne zišlo viacero
21. december 2020

Sepi

Takmer v každých potravinách sa nachádzajú zberné nádoby na batérie
21. december 2020

Miroslav Krajčík

Asi ste nečítali celý podnet...
21. december 2020

Sepi

Ale čítal.Pani chce vyhodiť použité batérie a kábel.
22. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Odpoveď zabezpečí oddelenie životného prostredia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
23. december 2020

Miroslav Krajčík

Oddelenie životného prostredia s nevidel ešte odpovedať asi ani na jeden podnet, ktorý sa týka ich agendy.
08. január 2021

Bo. K.

To sa nacakate. Ja som podnet na zriadenie nadob na elektroodpad daval 3. augusta a dodnes bez odpovede. Vivat Prievidza!
13. január 2021

Ján

Treba ked sa nieco pokazi, predlzovaci kabel televizor dojdu baterky... zobrat zo sebou, tam kde si idete kupit nove baterky ci elektroniku alebo kabel vam stare poskodene zoberu. Zberna nadoba na elektroodpad co viem je aj za planeom a urcite pri kazdom elektre.
01. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mesto vykonáva 2x do roka, a to na jar a na jeseň, zber škodlivých látok, kde môžete odovzdať uvedený odpad. Taktiež môžete odpad odniesť do prevádzok obchodov, kde sú nato určené nádoby a tiež do zberného dvora.

Oddelenie životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania