Trhová ulica-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Martina 05. januára 2021

Zákaz stretávania a pitie alkoholu na verejnosti,hluk a neporiadok!!! dokedy to takto bude? neustále sa to tu opakuje!!!

06. január 2021

majo

dokiaľ ich reálne nezačnú policajti spôsobovať pokutami a nie len dohovorom. pokiaľ viem trestne spôsobilí je každý občan od 14 rokov, nie? Takže reálne by im tie pokuty mohli dať.
06. január 2021

Sepi

Samí bezďáci.Neviem si dosť dobre predstaviť ako by dal policajt bezďákovi pokutu a kto by ju od neho vymohol, keby ju nezaplatil.
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet preverí mestská polícia.
Kto? Mestská polícia

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
11. január 2021

Martina

Ďakujeme polícia už dvakrát prešla okolo nich a ani nezastavila.a nie sú to bezdomovci ale rôzny obyvatelia z bytoviek okolo čo si tu pravidelne robia schôdzu keď sú kŕčmi zavreté a večierka funguje.
11. január 2021

Martina

Aj teraz sú tu ako každé ráno
11. január 2021

Sepi

P.Martina, Vy ozaj nemáte nič iné na robote, len čučať z okna?
11. január 2021

Sepi

Keď Vám tam tak strašne vadia, tak im to choďte povedať.
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Trhovú ulicu mestská polícia kontroluje pravidelne. V prípade zdržiavania osôb je potrebné bezodkladne vec oznámiť na tel. č. 159.

Mestská polícia
11. január 2021

Sepi

A ak dobre pozeráte informácie v médiách, tak kontrolovať dodržiavanie opatrení majú na starosti štátni policajti.Takže nech sa páči skúste zavolať 158
12. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
výsledok kontroly zo dňa 12.1.2021 o 06.26 h, 07.02 h, 07.41 h – bez osôb.

Mestská polícia
12. január 2021

Odpoveď samosprávy

Ďalšia kontrola 12.1.2021 o 09.42 h, 11.16 h – bez osôb.

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania