Vyschnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. júla 2014

Vyschnutý strom vedľa Kauflandu čaká už dlhší čas na vypílenie.

15. júl 2014

Mato

Nahlas na informaciach kauflandu
16. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Momentálne neviem povedať, či ide o strom rastúci na mestskom pozemku, alebo ide o pozemok obchodného domu. Akokoľvek zabezpečíme kroky na vypílenie vyschnutého stromu.
Na uvedený podnet zodpovie, ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí odbor výstavby MsÚ.


Michal Ďureje
hovorca mesta
18. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Suchý strom rastie na súkromnom pozemku, vlastníkovi sme poslali upozornenie.

Božena Bernátová, ref. ŽP MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania