Ulica B. Bukovčana-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Eva Drličková 05. februára 2021

Na ulici Bukovčana je na ceste hnoj z popadaného ihličia. Sneh ho už pravdepodobne nezakryje.

08. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí TSMPD.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
12. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
požiadavke sa budeme venovať v závislosti od klimatických podmienok a pri uvoľnení personálnych kapacít.

Mgr. Katarína Pavličková
TSMPD

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania