Riečna ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý

dlhodobo odstavena felicia na verejnej zeleni, nejazdi sa na nej

09. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí Mestská polícia.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 11. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
10. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo parkuje na súkromnom pozemku.

Mestská polícia
11. marec 2021

frantisek

krasne.
29. marec 2021

Bil

Autovrak Riecna Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania