Nábrežná ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Andrea Dubcova 29. marca 2021

Všade odpadky,postriekané sprejom tabule

29. marec 2021

majo

však nech si to pridu vycistiť tie partie co tam vysedávaju, nechodia do školy tak spravia aspoň nieco v prospech mesta
30. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Lokalita bude vyčistená po obnovení aktivačnej činnosti.
Kto? aktivační pracovníci
Kedy? 14. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v dňoch 6. - 7.4.2021 aktivační pracovníci vyčistili od odpadkov okolie cyklotrasy a jej stanoviská.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.