Nábrežná ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Tomáš 29. marca 2021

Auto dlhodobo odparkovane pri OC Korzo od zadneho vchodu DM drogerie. Odsledovane od 10/2020.

29. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet preverí Mestská polícia.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 13./14. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
29. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo parkuje na pozemku v súkromnom vlastníctve.

Mestská polícia
29. marec 2021

Tomáš

A to nikomu nechyba?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.