Nábrežná ulica-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

na rohu krizovatky pri tescu v krikoch je kopa smeti. pravdou je ze v okoli nieje ziaden smetiak

06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Lokalitu vyčistia aktivační pracovníci.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
06. apríl 2021

frantisek

to som rad ze ju vycistia, ale ten bordel tam bude za chvilku. pouvazujte o smetnom kosi

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania