Krajná ulica-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Uzavretý

Budova SSE na sidlisku Píly odpadnuty velky kus omietky

19. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Stredoslovenská distribučná a. s.
19. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
19. máj 2021

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol preposlaný Stredoslovenskej distribučnej a.s.
23. máj 2021

milan

podnet poslal....bil....omietka pada na mnozstve budov...este k tomu za plotom.hmm.
23. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Vážený zákazník,

odpovedáme na Váš e-mail zo dňa 19.05.2021.

Pre posúdenie uvedenej požiadavky Vás, prosíme, o presnú lokalizáciu a uvedenie celej adresy predmetnej budovy.

Ďakujeme za porozumenie.

S pozdravom

Ing. Zdenka Strmisková
Kontaktné centrum
Stredoslovenská distribučná a. s.
Zákaznícka linka 0850 166 007 (Po-Pia:08.00-15.00)
Poruchová linka 0800 159 000 (Nonstop)
www.ssd.sk
28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Vážený zákazník,

odpovedáme na Váš e-mail zo dňa 03.06.2021.

Na základe Vášho podnetu ohľadne zlého stavu budovy na ulici Krajná v meste Prievidza, Vám Stredoslovenská distribučná, a.s. (ďalej SSD) dáva nasledovné vyjadrenie:

SSD v súčasnosti rekonštruuje svoje zariadenie na ulici Krajná v meste Prievidza, výsledkom čoho bude v blízkej dobe vyprázdnenie uvedenej nehnuteľnosti a jej následný odpredaj, alebo asanácia.

Z uvedeného dôvodu SSD nebude už do opravy budovy investovať.

Za porozumenie Vám ďakujeme.

S pozdravom

Mgr. Katarína Mažgútová
Kontaktné centrum
Stredoslovenská distribučná a. s.
Zákaznícka linka 0850 166 007 (Po-Pia:08.00-15.00)
Poruchová linka 0800 159 000 (Nonstop)
www.ssd.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania