Úzka ulica-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Stale nebol prideleny kos na separovany kuchynsky odpad na Uzkej 706. Sacky na odpad taktiez dorucene neboli. Na susednej Zadnej ulici bytovky uz tento kos maju. Proism o vyriesenie.

19. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Distribúcia biodegradovateľných vreciek ešte stále prebieha, preto prosíme o trpezlivosť.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania