Ulica S. Chalupku-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Jozef 18. mája 2021

Cyklochodník a prechod žiakov. V období dažďov žiaci a učitelia musia absolvovať prechod do školskej jedálne, na telesnú výchovu cez brod, ktorý vznikol pri výstavbe cyklochodníka. Projekt nedomyslený, rodiča žiadajú vysvetlenie a nápravu.
Ďakujem

19. máj 2021

majo

tie mláky tam sú odjakziva, ale pripúšťam zle vyspádované chodníky
19. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí oddelenie výstavby.
Kto? Oddelenie výstavby
Kedy? Po preverení situácie

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
20. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v 21. týždni vykonáme obhliadku a preveríme technické možnosti riešenia.

Oddelenie výstavby a životného prostredia
20. máj 2021

Jozef

Reakcia na "majo"!
Mláky tam boli odjakživa, ale už nemusia byť. Cyklochodník zdvihol "len" hladinu vody. Tzn, že daný problém využije plavecký klub na tréningy?
21. máj 2021

štefan

Chudáci žiaci a učitelia. Musia si vybrať, že či cez "močiare", alebo cez "parkovaciu anarchiu". Stredný prechod bol pre peších a vďaka mlákam je neprechodný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania