Šulekova ulica-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

prerastená breza zasahuje pri vetre do okien, nebezpečenstvo zlomenia

24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí TSMPD.
Kto? TSMPD

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
25. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,opílenie stromu bude zaradené do harmonogramu prác v sezóne 2021.

Mgr. Katarína Pavličková

TSMPD s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania