Ulica B. Bukovčana-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Jaroslav 28. júna 2021

Každoročný problém s pozemkom 5066/4 a 5066/2 s údržbou a s kosením v uvedenej lokalite.. Dokedy?!. To fakt nie sú páky na to, aby platení "konšeli" raz a navždy vykonali s majiteľom pozemkov poriadok?.

28. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí oddelenie životného prostredia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
29. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
majiteľovi pozemku bolo zaslané upozornenie na úpravu pozemku. V prípade nerešpektovania tohto upozornenia budeme postupovať v zmysle platných právnych predpisov a vec bude odstúpená na riešenie nadriadenému správnemu orgánu.
Kedy? V lehote do 20 dní od doručenia upozornenia.

Oddelenie životného prostredia, MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania