Riečna ulica-znečisťovanie-vody

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

uz druhykrat nebezpecne bandasky v rieke. prvykrat som bol schopny ju vytiahnut.. urcyhlene riesot prosim

15. júl 2021

frantisek

uz tam dnea neboli
16. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preverí oddelenie životného prostredia.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
16. júl 2021

frantisek

prave som videl bandasku z mostu pri psom utulku. vyzera to dost podozrivo cele..
16. júl 2021

frantisek

bandaska pri golfe
28. júl 2021

frantisek

nic? hanba

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania