Ulica A. H. Gavloviča-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Miroslav Kováč 15. júla 2021

Celá ulica zanedbaná, keď tadiaľ ide auto musí ísť pomaly po trávniku, keď si nechce doškriabať lak .. poprosím mesto o ostrihanie kríkov a pokosenie vysokej trávy okolo domu vchody číslo 16,18, 20, 22 ... Kríky najlepšie odrezať od koreňa (nová generácia v dome nemá záujem sa o to starať)
Ďakujem za

16. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? leto 2021

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania