Ulica S. Chalupku-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

dobry deň na atletickom ihrisku pod tribúnou bezprístrešný zakladajú bordel. Vedeli by ste nam s tým pomôct vyčistit priestor pod a za tribúnou? Ďakujem

19. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečia aktivační pracovníci.
Kto? aktivační pracovníci
Kedy? 29. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dňa 21.07.2021 bola aktivačnými pracovníkmi odstránená nelegálna skládka a od odpadkov vyčistený areál športoviska pri ZŠ S. Chalupku.

Martina Gombarčíková
hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
21. júl 2021

majo

ďakujem krásne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania