Koncová ulica-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Dubovanova 20. júla 2021

Pristupova cesta k domom Koncova 2,4,6,8,...
Ziadost v r.2015- 2.4.1-4894-2016/786 mesto bude do 2 rokov opravena, vysledok ziadny
Ziadost v r.2017- mesto bude zaradena do oprav, vysledok ziadny
Rok 2021 - vysledok nezjazdna .
Vecne a vystiznejsie: pozrite sa do ziadosti, ktore uz na mestskom urade su 6 rokov neriesene....mozno keby som vam zoscanovala aj ziadosti lenze kapacita priloh to neumoznuje ale mozem napisat aj dalsi podnet a prilozit uctenky za strk fura nakladneho auta, za asfalt, za beton, ktorými svojpomocne opravujeme.
URGENTNE ZIADAME OPRAVIT TUTO CESTU - vpuste kanalizacii, a potiahnut novy asfalt.

21. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko poskytne oddelenie výstavby.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
28. júl 2021

Dušan

Koncová ulica-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Dobrý deň. Môžem poprosiť o opravu rozbitej cesty. Je už totálne zničená a v zime sa zle odhŕňa. Je to cesta vo vlastníctve mesta, tak by sme ako obyvatelia priľahlých domov poprosili o opravu. Ďakujem. Dovidenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania