Ulica J. Fándlyho-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Likaj 26. júla 2021

Zlomený konár pri škôlke.

27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? v najbližších dňoch

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania