Nábrežie A. Kmeťa-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Zaparkované autá na mieste kde ma byt umiestnený veľkoobjemový kontajner + zber konárov. Nedajú sa vyviezť konáre!!!

13. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Upozornenie pre nevyužívanie parkovacieho miesta zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? 41. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania