Ulica A. Rudnaya-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Milena Pellerova 15. októbra 2021

Dobrý deň, chcem upozorniť na neorezane konáre okolo osveenia na ulici A. Rudnaya 199/6 jedna sa o strom lipu, ktorej konáre bránia lepšiemu osvetleniu. Ďakujem za kladné vybavenie,, obyvatelia domu.

18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? jeseň 2021

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania