Ulica A. Stodolu-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Kristína 17. októbra 2021

Nepokosená plocha pred štvorbytovkami na ul. Stodolu.

18. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? jeseň 2021

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
27. november 2021

Kristína

Ani po vyše mesiaci nie je podnet vyriešený. Čaká sa kým napadne sneh?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania