Malonecpalská ulica-zvislá značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Katarína Vidová 19. októbra 2021

Pozdravujem vás.
Po tom, ako na tejto jednosmerke (Malonecpalská) vznikol odbáčací pruh, hromadia sa tu "pri kaplnke" dopravné kolízie a nehody, hl. smerom ďalej do sídliska po ulici Veľkonecpalská. Riešením by možno bolo osadenie zvislej dopr. značky "Daj prednosť v jazde" i na Ľ strane - na ostrovčeku. O situácii som už hovorila aj s dopr. inžinierom na ODI PD.
Za ďalšie - máme tu jednu časť chodníka, ktorá slúži aj cyklistom, ale značka je len vodorovná, stálo by za úvahu osadiť na začiatku i na konci tohto chodníka na Malonecpalskej aj zvislé značky upozorňujúce na to, že tu existuje časť chodníka, ktorú môžu užívať aj cyklisti... to že frčia po chodníkoch, ako blázni, je jedna vec, neraz ale aj idú v protismere po ceste.
Ďakujem.

20. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko poskytne referát dopravy.
Kto? Referát dopravy
Kedy? jeseň 2021

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
22. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Predmetné dopravné značenie č. 201 bolo dňa 22. 10. 2021 osadené.

Ing. Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania