Ulica J. Murgaša-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Milan 22. októbra 2021

Dobrý deň, prosím o vyriešenie problému s dlhodobo parkujúcim vozidlom (viac ako 30 dní) na jednom mieste bez platnej STK a EK.

Ďakujem

Milan

22. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet preverí mestská polícia.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 43. týždeň

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
02. november 2021

Milan

Dobrý deň. Poprosím o stanovisko MsP. Týždeň prešiel a auto tam naďalej stojí bez akéhokoľvek označenia od MsP.
03. november 2021

Viktor Novy

To si naozaj myslíte, že keď napíšete, stojí tu dlhšie ako 30 dní, tak nabehne mestská polícia a vozidlo odtiahne? Sú zákonné lehoty, ktoré nikto neskráti.
03. november 2021

Milan

Nemyslím si to, ale malo by byť vozidlo aspoň nejako označené že je v riešení nie ? Nejaká nálepka, oznam ? Alebo sa osloví len majiteľ ?
11. november 2021

Milan

Dobrý deň. Prosím o vyjadrenie po preverení situácie. Vozidlo tam naďalej stojí. Ďakujem
12. november 2021

Roman Ch.

Dnes ráno tam už nestojí.
12. november 2021

Milan

Podnet bol vyriešený. Ďakujeme
12. november 2021

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo z miesta odstránené.

mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania